- Reklama -
23 C
Szamotuły
czwartek, 18 lipca, 2024
Reklama

Jaka maszyna do etykietowania sprawdzi się w Twoim przedsiębiorstwie?

Artykuł sponsorowany

Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, jeśli tylko swoje produkty pakujesz do pojemników, musisz w jakiś sposób nanieść na nie informacje identyfikujące. Maszyna do etykietowania jest urządzeniem, które wydajnie wesprze Cię w realizacji tego zadania.

Dlaczego maszyna do etykietowania jest niezbędna?

Linia produkcyjna nie jest kompletna bez etykieciarki – większość produktów spożywczych, kosmetycznych, chemicznych lub farmaceutycznych, pozbawiona etykiet, albo nie zostałaby dopuszczona na rynek albo nie miałaby popytu. Oczywiście możliwe jest ich ręczne przyklejanie, jednak odpowiednia maszyna tę samą pracę wykona szybciej, sprawniej i precyzyjniej, dzięki czemu produkty na sklepowej półce będą prezentowały się estetycznie i profesjonalnie. 

Jakie cechy ma dobra etykieciarka?

Czym zatem kierować się, aby zakupiona maszyna do etykietowania była najlepsza  dla Twojej branży? Przede wszystkim zwróć uwagę, czy potrafi ona obsłużyć wybrany przez Ciebie kształt opakowań – pojemniki okrągłe, stożkowe lub płaskie. Przykładowo, urządzenia z kategorii https://hgrobotics.pl/etykietowanie/ sklepu internetowego HG ROBOTICS zaetykietują wszystkie ich rodzaje, a przezbrojenie – dzięki wykorzystaniu elementów formatowych łatwo wymiennych – zajmie najwyżej kilka minut. Dobra maszyna do etykietowania będzie przyklejała zarówno bardzo niskie, jak i bardzo wysokie etykiety, a jej obsługa odbywać się będzie za pomocą intuicyjnego panelu dotykowego. Do jej skonstruowania użyte zostaną materiały odporne na korozję.

Modułowa maszyna do etykietowania

Dużą zaletą, jaką może pochwalić się wyłącznie dobra etykieciarka jest modułowość. Warto z jednej strony zainwestować w urządzenie, które w stosunkowo prosty sposób da się połączyć z posiadaną już linią produkcyjną. Z drugiej strony natomiast możliwość jej doposażenia również będzie atutem. Rozszerzenia mogą obejmować np. systemy wizyjne, dzięki którym maszyna do etykietowania umieści etykiety w wybranym miejscu na opakowaniu oraz drukarki, pozwalające nanieść numer partii lub datę bezpośrednio na pojemnik.Artykuł sponsorowany

Obserwuj Nas:

18,900FaniLubię
1,060ObserwującyObserwuj
1,200SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -