- Reklama -
16.4 C
Szamotuły
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Reklama

„Istnieje realny problem z parkowaniem sygnalizowany przez klientów”. Opłaty na parkingu Lidla od kwietnia

Artykuł o wprowadzeniu opłat na parkingu należącym do Lidla cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Postanowiliśmy zadać sieci dyskontów kilka pytań.

Dlaczego Lidl postanowił wprowadzić opłaty na parkingu w Szamotułach?

Wszystkie parkingi przed sklepami Lidla są bezpłatne dla naszych klientów na czas dokonywania zakupów. Wybrane spośród naszych parkingów wyposażone są w systemy parkingowe, które chronią przed nieuprawnionym korzystaniem z miejsc postojowych, jednak i tam parkowanie jest bezpłatne pod warunkiem pobrania z parkomatu i umieszczenia za szybą darmowego biletu. Chcielibyśmy podkreślić, że stosujemy to rozwiązanie tylko w przypadku, gdy istnieje realny problem z parkowaniem sygnalizowany przez klientów.

- Reklama -

Kiedy start systemu? Jakie będą opłaty, kary?

Planujemy uruchomić parkometry przy sklepie w Szamotułach w kwietniu. Zasady korzystania z parkingu będą opisane w regulaminie, który będzie umieszczony przy sklepie. Warunkiem bezpłatnego korzystania z parkingu jest przede wszystkim pobranie biletu i zostawienie go za szybą samochodu. Pierwsza godzina korzystania z parkingu będzie bezpłatna, natomiast kolejna rozpoczęta będzie kosztować 10 zł.

Z parkingu korzystają również klienci sąsiadujących lokali usługowych i mieszkańcy budynku wielorodzinnego. Czy te osoby również zostaną objęte opłatami?

Zasady te będą dotyczyć wszystkich osób korzystających z naszego parkingu.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe