- Reklama -
27.7 C
Szamotuły
piątek, 19 lipca, 2024
Reklama

II Zlot Klasyków i Szamotulska Majówka w Parku Zamkowym [ZDJĘCIA]

W Parku Zamkowym trwa Szamotulska Majówka. Zapraszamy na fotorelację z dzisiejszego wydarzenia.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 12.00 od II Zlotu Szamotulskich Klasyków. Do Parku Zamkowego przyjechało dziś ponad 100 aut oraz motocykli. Goście mogli zapoznać się z klasyczną motoryzacją z całego świata, choć dominowały auta znane na naszych drogach – Fiaty 126p, 125p, Polonezy, Trabanty, było też dużo niemieckich klasyków. Organizatorzy zlotu przygotowali zabawy i gry dla dzieci oraz dorosłych. Zorganizowano też konkursy na najstarsze, najpiękniejsze oraz najbardziej stuningowane auto zlotu.

O godzinie 15.00 wystartowała Szamotulska Majówka. Wydarzenie nawiązywało do czasów PRL-u. Nie zabrakło więc gier i zabaw z tamtego okresu. Mieszkańcy mogli zapoznać się m.in. ze starymi telefonami, czytelnią PRL, zrobić zdjęcie w stylizowanej na tamte lata fotobudce oraz pobawić się starymi zabawkami.

- Reklama -

Na terenie parku pojawiły się też stoiska z rękodziełem, a na scenie głównej odbyło się kilka spektakli, które na początku imprezy przeznaczone były głownie dla młodszych odbiorców. Przed nami jeszcze jednak wydarzenia dla starszych mieszkańców – koncert Perfekcyjnych Przebojów z muzyką zespołu Perfect oraz zabawa taneczna z zespołem New Twiks, która potrwa do północy.

2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularne
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe