- Reklama -
17 C
Szamotuły
wtorek, 26 września, 2023

Helikopterowa poczta specjalna w Szamotułach

Szamotulski Ośrodek Kultury połączył siły z Pocztą Polską, aby zaproponować niecodzienne wydarzenie pt. Helikopterowa Poczta Specjalna z okazji 420. rocznicy urodzin Jana Jonstona.

Cóż to takiego? – Zapraszamy w niedzielę w ostatni dzień wakacji do południa na Rynek w Szamotułach, gdzie pojawi się specjalny helikopter po pocztę którą będą mogli nadać uczestnicy imprezy. Będą tam również ciekawe stoiska Poczty Polskiej i naszego ośrodka – tłumaczy Piotr Michalak, dyrektor Szamotulskiego Ośrodka Kultury.

Impreza potrwa od godz. 10.00 do 13.00. Helikopter pojawi się nad Rynkiem ok. godziny 11, aby po chwili wylądować na parkingu przy ul. Franciszkańskiej. Na Rynku zaś od godz. 10 na stoisku Poczty Polskiej będzie można kupić okolicznościową kartę pocztową i znaczki z J. Jonstonem, zdobyć okolicznościowy odcisk datownika, zobaczyć postać odtwarzającą pocztyliona z XIX w., kupić gadżety z Szamotuł, czy też zobaczyć pokaz pakowania przesyłek nadanych na Pocztę Helikopterową. Na stoisku Szamotulskiego Ośrodka Kultury będzie można otrzymać nieodpłatnie artystyczną kartkę pocztową z J. Jonstonem autorstwa Damiana Kłaczkiewicza, wziąć udział w warsztatach artystycznych, poznać sekcje SzOK i nawet dokonać zapisów na nowy sezon.

- Reklama -

Gratką będzie o g. 11.30 koncert Orkiestry SzOK. oraz wystawa „Owady duże i małe” z kolekcji Piotra Witonia, czy też dla najmłodszych tzw. małpi gaj. Na finał będzie można przejść na g. 13 na ul. Franciszkańską aby zobaczyć odlot helikoptera z pocztą z  Szamotuł.

ŹródłoSzOK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe