- Reklama -
2.8 C
Szamotuły
poniedziałek, 26 lutego, 2024

Groźny wypadek we Wronkach. Trzy osoby trafiły do szpitala

Dzisiejsza noc na drogach w naszym regionie nie należała do najspokojniejszych. Do kolejnego wypadku doszło we Wronkach.

29 lipca o godzinie 4.13 służby ratunkowe otrzymały informację o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych na ul. Leśnej we Wronkach.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Szamotułach, dwa zastępy OSP Wronki, OSP Amica, OSP Chojno oraz trzy zespoły ratownictwa medycznego i policję.

- Reklama -

Ratownicy zastali dwa samochody osobowe. Jeden dachował i znajdował się na środku drogi, natomiast drugi po zderzeniu wjechał do przydrożnego rowu.

– W dniu 29 Lipca 2022 roku około godziny 4:00 w miejscowości Wronki na ulicy Leśnej doszło do zdarzenia drogowego, gdzie kierujący pojazdem marki Skoda na łuku drogi, w nieustalonych okolicznościach, zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo pojazdem marki Seat, którego kierującą była kobieta. W wyniku zderzenia pojazdy zjechały do przydrożnego rowu, a następnie pojazd marki Skoda przewrócił się na dach. Kierujący pojazdami oraz pasażerka pojazdu marki Skoda zostali przetransportowani do szpitala. Pojazdy zabezpieczono procesowo. Kierującemu pojazdem marki Skoda pobrano krew do badań z uwagi na podejrzenie kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających. Dalsze czynności prowadzone są przez Komisariat Policji we Wronkach – informuje
sierż.sztab. Aleksandra Serafin.

  1. JA nie wiem czy wszyscy w tym rejonie oderwani od playstation nie wiedzą, że życie to nie gra? Co tydzień mam nieprzyjemność jechać przez Szamotuły, Wronki i dalej na działkę przez Puszczę. To co wyprawiają miszowie w 20 letnich samochodach to ludzkie pojęcie przechodzi. Ja wiem, że można z Wronek do Czarnkowa dojechać w dwadzieścia kilka minut. Ale to tylko raz się nie uda. Pół biedy jak zabiją siebie, Gorzej jak zostaną mordercami. Grupa SPEED w ty rejonie zarobiłaby KOKOSY. Ale przez 15 lat w żaden weekend ich tu nie spotkałem. Efekty widać na foto tego artykułu i tego z motocyklistą wczoraj 😦

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe