- Reklama -
2.3 C
Szamotuły
czwartek, 2 grudnia, 2021

Gm. Szamotuły. Pożar samochodu, przyczepki i wiaty garażowej

Polecamy

W poniedziałek, 7 czerwca o godzinie 15.17 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego pod wiatą garażową w miejscowości Przyborowo.

Na miejsce niezwłocznie zadysponowano trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Szamotułach, a także wozy bojowe OSP Brodziszewo oraz OSP Otorowo.

Na miejscu ratownicy zastali pożar samochodu osobowego i przyczepki pod wiatą garażową. Wewnątrz znajdowały się dwie butle, jedna z nich była uszkodzona.

- Reklama -

-Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu dwóch prądów gaśniczych w natarciu na palący się pojazd, przyczepkę i wiatę garażową, podaniu jednego prądu gaśniczego w celu schładzania dwóch butli, przewietrzeniu i oddymieniu budynku oraz sprawdzeniu pomieszczenia kamerą termowizyjna w celu wykluczenia innych zarzewi ognia – informuje KP PSP Szamotuły.

Spaleniu uległ samochód osobowy, przyczepka, drewniana wiata, opony, uszkodzeniu uległy dwie butle. Straty wyniosły ok. 30 tys.

Obserwuj Nas:

12,200FaniLubię
805ObserwującyObserwuj
364SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -