- Reklama -
1.9 C
Szamotuły
poniedziałek, 30 stycznia, 2023

Gm. Ostroróg. Posadzili drzewka, aby upamiętnić narodziny swoich dzieci [ZDJĘCIA]

Akcja sadzenia drzewek odbyła się w miniony weekend na terenie ośrodka rekreacyjnego Mormin.

17 września odbyła się druga w gminie Ostroróg edycja akcji „Posadź z nami drzewo – niech Twoje dziecko rośnie razem z nami”. Mieszkańcy gminy Ostroróg w symboliczny sposób upamiętnili narodziny swoich dzieci.

Na terenie ośrodka w sobotę posadzonych zostało 31 drzew, przy których umieszczone zostały tabliczki z imieniem dziecka i datą urodzenia. W ten sposób upamiętniliśmy z rodzicami narodziny 23 chłopców (Tymoteusza, Ignacego, dwóch Leonów, Jerzego, Stanisława, Adama, Fabiana, Oskara, dwóch Antonich, Jędrzeja, Szczepana, trzech Gabrielów, Juliana, Filipa, Jana, Igora, Czesława, Jakuba i Krzysztofa) i 8 dziewczynek (Julii, Poli, Antoniny, Melani, Marceliny, Gabrieli, Barbary i Kingi). Cieszymy się bardzo, że tak chętnie odpowiedzieli Państwo na nasze zaproszenie – informuje UMiG Ostroróg.

- Reklama -

Drzewka przekazała szkółka drzew i krzewów GOLCZ. Przy organizacji wydarzenia pomogli pracownicy Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Ostroróg oraz druhowie z OSP Kluczewo, OSP Bobulczyn i OSP Wielonek.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe