Gdzie w okolicy organizują Sylwestra pod chmurką?

0

Nie macie jeszcze planów na dzisiejszą noc? Zobaczcie, gdzie w okolicy organizowany jest Sylwester pod chmurką.

Duszniki

Duszniki to jedna z dwóch gmin w naszym powiecie, która zdecydowała się na organizację imprezy plenerowej. Świętowanie rozpocznie się o godzinie 23:00 na placu przed biblioteką publiczną, a w programie dyskoteka z DJ-em i pokaz sztucznych ogni.

Wronki

Na imprezę sylwestrową zapraszają również Wronki. Zabawa rozpocznie się na Placu Targowym o godzinie 23:00 koncertem zespołu FOX. Przed północą zaplanowano wspólne odliczanie, a później pokaz laserów. Od 0:00 do 2:00 odbędzie się potańcówka.

Poznań

Sylwester Miejski w Poznaniu to najciekawsza impreza plenerowa w naszym regionie. Na placu Wolności Nowy Rok przywita kilkanaście tysięcy osób. Na scenie pojawią się m.in. Kamil Bednarek, Krzysztof Zalewski i Brodka.

Na plac Wolności przyjść będzie mógł każdy. Organizatorzy zapewniają bezpieczną, taneczną zabawę dla całej rodziny.

Żeby wejść na teren imprezy trzeba będzie posiadać specjalne opaski. Są one darmowe i można je odbierać w punktach informacji turystycznych na Starym Rynku i dworcu Poznań Główny oraz w Centrum Informacji Kulturalnej. Będzie je też można otrzymać 31 grudnia przy wejściu na plac Wolności od godz. 20:00.

Impreza rozpocznie się o 22:00, natomiast bramy otwarte zostaną już dwie godziny wcześniej. Bawić się będzie można do 2:00.

Wejścia na teren wydarzenia znajdują się:

  • przy ul. plac Wolności od budynku Arkadii
  • przy Al. Marcinkowskiego od strony ul. Padarewskiego
  • przy Al. Marcinkowskiego od strony hotelu Rzymskiego
Zobacz więcej: