- Reklama -
15.7 C
Szamotuły
wtorek, 28 maja, 2024
Reklama

Ekipa „Nasz nowy dom” wyremontowała dom w sąsiedniej gminie. Dzisiaj emisja programu w Polsacie

Już dzisiaj wieczorem będzie można obejrzeć w telewizji odcinek programu „Nasz nowy dom”, w którym ekipa Polsatu wyremontowała dom rodziny z Lulina w gminie Oborniki.

„Nasz nowy dom” emitowany jest na antenie Polsatu od ponad 20 lat. W każdym odcinku, w zaledwie 5 dni, ekipa budowlana remontuje dom lub mieszkanie potrzebującej rodziny, która w tym czasie wyjeżdża na wakacje do hotelu.

Nasz nowy dom tuż przy granicy z gminą Szamotuły

- Reklama -

Na początku roku ekipa programu pojawiła się w Lulinie, sąsiadującym z Lulinkiem w gminie Szamotuły. W 5 dni wyremontowano część domu, w której mieszka Sławomir, który mierzy się z niepełnosprawnością, mieszka z żoną Marzeną i pasierbicami – Kingą i Julią.

Małżonkowie są bardzo dumni z córek. Młodsza Julka pięknie rysuje i interesuje się astronomią. Starsza Kinga jest w klasie maturalnej, świetnie się uczy i planuje iść na studia. Już teraz na swoje utrzymanie pracuje jako kelnerka. Mimo to skromne dochody rodziny nie pozwalają na remont domu. Łazienka nie jest dostosowana do potrzeb Sławomira, na ścianach jest grzyb, piec kopci, a stara instalacja elektryczna staje w ogniu. Rodzinie pomoże ekipa Elżbiety Romanowskiej – czytamy na stronie programu.

Emisja programu odbędzie się w czwartek, 4 kwietnia o godzinie 20.05 w Polsacie.

Obserwuj Nas:

18,900FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe