- Reklama -
0.1 C
Szamotuły
poniedziałek, 26 lutego, 2024

Dziupla samochodowa w powiecie szamotulskim. Odzyskano mercedesa wartego 350 tys. złotych!

Dolnośląscy policjanci szybko odzyskali skradzione auto. Mercedes znajdował się w jednym z warsztatów samochodowych na terenie powiatu szamotulskiego.

21 września około godziny 3.00 do policjantów w Górze zadzwonił mieszkaniec z informacją, że z jego posesji skradziono mercedesa AMG GLC wartego około 350 tysięcy złotych. Policjanci niezwłocznie podjęli wszelkie czynności mające na celu odzyskanie skradzionego pojazdu.

W takich zdarzeniach najważniejszy jest czas, gdyż z chwilą dostarczenia skradzionego pojazdu do tzw „dziupli” auta w błyskawicznym czasie są rozkręcane na części. Rzetelna praca Wydziału Kryminalnego w Górze przyczyniła się do ustalenia, w którą stronę jechał pojazd oraz ustalenie miejsca, gdzie skradziony samochód został ukryty – informuje podkom. Ariel Bujak z Komendy Powiatowej Policji w Górze.

- Reklama -

23 września w godzinach rannych górowscy kryminalni wraz z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu weszli na teren jednego z warsztatów samochodowych w powiecie szamotulskim. W jednym z budynków odnaleziono skradzionego mercedesa, który nie posiadał już tablic rejestracyjnych.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Górze.

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe