- Reklama -
14.9 C
Szamotuły
poniedziałek, 10 maja, 2021

Duszniki. 17-latek wpadł z narkotykami

Polecamy

Dzielnicowi z Dusznik zatrzymali 17-letniego mieszkańca gminy, który miał przy sobie narkotyki. Policjanci natrafili na niego podczas kontroli terenu parku w Dusznikach, gdzie często zgłaszany jest im problem grupowania się młodzieży. Za posiadanie narkotyków polskie prawo przewiduje do 3 lat więzienia.

Dzielnicowi z Dusznik stosunkowo często otrzymują informacje o problemie grupowania się młodzieży w parku przy ul. Jana Pawła II w Dusznikach. Czasem, po opuszczeniu miejsca, młodzież pozostawia po sobie śmieci. Teoretycznie drobna sprawa, jednak może uprzykrzać życie mieszkańcom. Dlatego też, miejscowi policjanci zawsze zwracają uwagę na grupującą się w tym miejscu młodzież.

Tak było również w dniu 9 kwietnia br. Około godziny 20.20 dzielnicowi wylegitymowali kilkuosobową grupę wśród której znajdował się 17-letni mieszkaniec Dusznik. W trakcie kontroli okazało się, iż w należącej do niego kurtce policjanci znaleźli marihuanę.

- Reklama -

W związku z powyższym 17-latek został zatrzymany, a następnie przesłuchany. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Za to przestępstwo polskie prawo przewiduje do 3 lat więzienia.

Źródłopolicja.pl

Obserwuj Nas:

11,150FaniLubię
805ObserwującyObserwuj
347SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -