- Reklama -
-1.5 C
Szamotuły
środa, 8 lutego, 2023

Cztery osoby straciły prawo jazdy za nadmierną prędkość

Ostatnie dwa dni były pechowe dla czterech kierujących jadących przez powiat szamotulski. Nie wykazali się ostrożnością i przekroczyli dozwoloną na terenie zabudowanym prędkość o ponad 50 km/h. Przez najbliższe 3 miesiące nie zobaczą swoich uprawnień do kierowania samochodami.

W dniach 21 oraz 22 lipca br. policjanci z szamotulskiej drogówki natrafili na czterech kierujących, którzy rażąco przekroczyli dozwoloną na terenie zabudowanym prędkość.

Kontrole drogowe zostały przeprowadzone w Wierzeji, w Nojewie oraz w Piersku. Wszystkimi samochodami kierowali mężczyźni. Najwyższy niechlubny wynik pomiaru prędkości uzyskał mieszkaniec Kaźmierza, który kierował samochodem marki Kia w Wierzeji. Mężczyzna przekroczył dozwoloną na terenie zabudowanym prędkość o 67 km/h.

- Reklama -

Wszyscy zatrzymani do kontroli z powodu przekroczenia prędkości o ponad 50 km/h, stracili swoje uprawnienia na najbliższe trzy miesiące oraz zostali ukarani wysokimi mandatami karnymi i punktami karnymi.

Przez najbliższe 3 miesiące nie powinni wsiadać za kierownicę samochodu, w przeciwnym razie narażą się na kolejne konsekwencje prawne.

Pamiętajmy, że prędkość często przyczynia się do najtragiczniejszych w skutkach zdarzeń drogowych. Zamiast starać się zyskać w trasie kilka minut, lepiej postarajmy się dotrzeć do celu bezpiecznie.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe