- Reklama -
26.9 C
Szamotuły
środa, 10 sierpnia, 2022

Czesław Mozil wystąpi w Dusznikach!

Czesław Mozil powraca z nowym programem! Niecodzienne połączenie monodramu, stand-upu i koncertu, w wykonaniu uwielbianego przez fanów, polsko-duńskiego artysty, byłego jurora, wiecznego marzyciela – Czesława Mozila!

Dlaczego w trakcie pandemii lepiej być artystą w Polsce, niż fretką w Danii? Dlaczego Internet nigdy nie zastąpi koncertów, a „sieć” to wcale nie tak dobre miejsce? Co to w ogóle jest ten LOCKDOWN? A co ważniejsze: co to znaczy „być seniorem” i ile lat, tak naprawdę, ma Andrzej Wajda? Jedno jest pewne, każdy ma takiego Czesława Mozila na jakiego zasługuje! Przewrotna, bardzo zabawna, muzyczno – liryczna podróż, w którą wkomponowane są największe hity artysty. Po raz pierwszy – po pandemicznej przerwie – z udziałem prawdziwej, żywej publiczności. Wyjdźcie z domu! Nie możecie tego przegapić! Czy w świecie pełnym absurdów, poczucie humoru to jedyna broń?

- Reklama -

Miejsce i czas: 19.06.2021, godz. 19:00, taras BPiCAK w Dusznikach. Bezpłatne wejściówki można odebrać w dusznickiej bibliotece.

Obserwuj Nas:

14,400FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
364SubskrybującySubskrybuj

Nowe