- Reklama -
27.7 C
Szamotuły
piątek, 19 lipca, 2024
Reklama

Cyrk Europa z Planetą Uśmiechu w Ostrorogu! Mamy darmowe bilety

Już w najbliższą niedzielę, 31 lipca Cyrk Europa przyjedzie do Ostroroga. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Cyrk Europa w sezonie 2022 prezentuje nowy, międzynarodowy program pt. „Planeta uśmiechu”, w którym zaprezentują się artyści z Polski, Włoch oraz Kolumbii.

– Nasi międzynarodowi artyści sprawią, że na Państwa twarzach zagoszczą salwy śmiechu i radości. W naszej nowej produkcji zobaczą Państwo niezwykły, tajemniczy i spektakularny Quick change, który zaprezentują utytułowani artyści areny polskiej, uczestnicy festiwali cyrkowych w Chinach oraz we Francji- Duo Mistic.

- Reklama -

Kolejnym przystankiem podróży po naszej planecie uśmiechu będą brawurowe i efektowne ewolucje pod kopułą cyrku na jedwabnych chustach, które zaprezentuje młody i utalentowany artysta areny polskiej – Krystian. W naszej podróży, nie możemy pominąć przystanku w włoskiej restauracji, w której talerze służą nie tylko do jedzenia. Nasi gości po raz pierwszy w Polsce- Los Rolos! To włosko- kolumbijskie małżeństwo zaprezentuje również karkołomne żonglerskie ewolucje.

W podróż ponad chmury w niezwykłej rewii bubbles act, zaprezentuje się po raz pierwszy- „Duo la belle epoque”. Podczas spektaklu o dobry humor zadba clown Pablito, który w tym sezonie przygotował dla Państwa coś specjalnego.

Program funkcjonującego od 2006 roku cyrku poprowadzi dyrektor – Daniel Woźniak. Najmłodszym widzom w trakcie show towarzyszyć będą ich ulubieńcy: Świnka Peppa, George oraz Smerfy – informują artyści.

To i wiele innych atrakcji czeka na Państwa pod cyrkowym namiotem w Ostrorogu!

Ostroróg – Dobrojewo
Parking przy Jeziorze Mormin
31 lipca 2022 – niedziela, godz. 16:00

Bilety dostępne na stronie KupBilecik https://www.kupbilecik.pl/baza/8932/Cyrk+Europa/ oraz w kasie cyrku w dniu przedstawienia.
Dzieci do lat 2 – wstęp wolny !

Więcej informacji: https://cyrkeuropa.blogspot.com/ oraz https://www.facebook.com/cyrkeuropa
Cyrk Europa – oficjalny spot reklamowy sezonu 2022: https://www.youtube.com/watch?v=jITB5E0tAGU

Konkurs

Mamy dla was aż dziesięć pojedynczych biletów na pokaz w Ostrorogu. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „W którym roku zaczął funkcjonować Cyrk Europa?”. Odpowiedź na konkursowe pytanie należy wysłać do 30.07.2022 r. (do godziny 11.00) za pomocą poniższego formularza. Autorzy 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 prawidłowej odpowiedzi otrzymają bezpłatne bilety. Wyniki konkursu opublikujemy w sobotę po godzinie 12.00.

Wyniki Konkursu

Bilety zdobywają:

Agnieszka Pilarczyk
Natalia Peksa
Aldona Melonek
Katarzyna Mataj
Agnieszka Smolibocka
Monika Błajet
Kornelia Peters
Dominika Kabacińska
Katarzyna Siwak
Anna Jandy

Dane podane w powyższym formularzy wykorzystywane są tylko do celów przeprowadzenia konkursu. Nie przekazujemy ich dalej i nie wykorzystujemy do innych celów. Imię i nazwisko osoby, które odbierze bilet przekazywane jest Cyrkowi Europa wyłącznie w celu rezerwacji biletu. Użytkownik wyraża zgodę na podanie imienia i nazwiska w celu opublikowanie wyników konkursu.

Jedna osoba może wysłać maksymalnie dwie odpowiedzi i wygrać dwa bilety. Kolejne odpowiedzi tej samej osoby nie będą brane pod uwagę. Bilety nie są numerowane, więc wybierając się większą grupą można dokupić wejściówki i zająć miejsca obok siebie. Bilety nie są numerowane, więc można dokupić kolejne, jeśli wybieramy się w większym gronie. Odbiór biletów w kasie cyrku godzinę przed pokazem.

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe