- Reklama -
0.8 C
Szamotuły
niedziela, 5 lutego, 2023

Cyrk Europa w Lwówku i Pniewach. Wygraj dwie podwójne wejściówki!

Już w najbliższy weekend Cyrk Europa przyjedzie do Pniew. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Cyrk Europa w sezonie 2022 prezentuje nowy, międzynarodowy program pt. „Planeta uśmiechu”, w którym zaprezentują się artyści z Polski, Włoch oraz Kolumbii.

– Nasi międzynarodowi artyści sprawią, że na Państwa twarzach zagoszczą salwy śmiechu i radości. W naszej nowej produkcji zobaczą Państwo niezwykły, tajemniczy i spektakularny Quick change, który zaprezentują utytułowani artyści areny polskiej, uczestnicy festiwali cyrkowych w Chinach oraz we Francji- Duo Mistic.

- Reklama -

Kolejnym przystankiem podróży po naszej planecie uśmiechu będą brawurowe i efektowne ewolucje pod kopułą cyrku na jedwabnych chustach, które zaprezentuje młody i utalentowany artysta areny polskiej – Krystian. W naszej podróży, nie możemy pominąć przystanku w włoskiej restauracji, w której talerze służą nie tylko do jedzenia. Nasi gości po raz pierwszy w Polsce- Los Rolos! To włosko- kolumbijskie małżeństwo zaprezentuje również karkołomne żonglerskie ewolucje.

W podróż ponad chmury w niezwykłej rewii bubbles act, zaprezentuje się po raz pierwszy- „Duo la belle epoque”. Podczas spektaklu o dobry humor zadba clown Pablito, który w tym sezonie przygotował dla Państwa coś specjalnego.

Program poprowadzi dyrektor Cyrku – Daniel Woźniak. Najmłodszym widzom w trakcie show towarzyszyć będą ich ulubieńcy: Świnka Peppa, George oraz Smerfy!

To i wiele innych atrakcji czeka na Państwa pod naszym namiotem już w ten weekend – informują artyści z Cyrku Europa.

Harmonogram:

Lwówek
ulica Parkowa
11 czerwca 2022 – sobota, godz. 18:00

Pniewy
ulica Poznańska
12 czerwca 2022 – niedziela, godz. 15:00

Bilety dostępne na stronie KupBilecik: https://www.kupbilecik.pl/baza/8932/Cyrk+Europa/ oraz w kasie cyrku w dniu przedstawienia.
Dzieci do lat 2 – wstęp wolny !

Więcej informacji: https://cyrkeuropa.blogspot.com/ oraz https://www.facebook.com/cyrkeuropa
Cyrk Europa – oficjalny spot reklamowy sezonu 2022: https://www.youtube.com/watch?v=jITB5E0tAGU

Konkurs

Mamy dla was dwie podwójne wejściówki oraz trzy pojedyncze na pokaz w Pniewach. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Podaj nazwę programu Cyrku Europa na 2022 rok. Odpowiedź na konkursowe pytanie należy wysłać do 10.06.2022 r. (do godziny 17) za pomocą poniższego formularza. Autorzy 4 i 8 prawidłowej odpowiedzi otrzymają bezpłatne bilety podwójne, 10, 11 i 12 odpowiedzi bilety pojedyncze. Wyniki konkursu opublikujemy w piątek po godzinie 18.

Cyrk Pniewy

Uwaga! Konieczność potwierdzenia obecności do godz. 19:30 w piątek. Wejściówki będą imienne, do odbioru w kasie cyrku na godzinę przed pokazem. Konkurs dotyczy wejściówek na sektor o wartości 40 zł/miejsce. Zwycięzcy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie swojego imienia i nazwiska w celu publikacji wyników konkursu oraz przekazania Cyrkowi Europa w celu rezerwacji biletu.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe