- Reklama -
23.8 C
Szamotuły
piątek, 29 września, 2023

CCC zostaje w Szamotułach

W maju CCC poinformowało o planach zamknięcia sklepu w galerii INBAG. Producentowi znanych butów udało się jednak dojść do porozumienia z najemcą.

Obecnie jesteśmy w trakcie wyprzedaży likwidacyjnej. Podobnie jak inne sieci handlowe z naszej branży, musieliśmy niestety podjąć decyzję o zamknięciu lokali, które nie uzyskają odpowiednich parametrów ekonomicznych i które po prostu nie zarobią na swój czynsz i koszty funkcjonowania. Pracowników i klientów będziemy starać się przenosić lub zachęcać do innych naszych lokalizacji lub do zakupów online – informowała w maju rzeczniczka prasowa CCC, Daria Sulgostowska.

CCC przystąpiło jednak do rozmów z właścicielem obiektu, któremu zależało na utrzymaniu znanej marki. Strony początkowo nie mogły dojść do porozumienia, jednak ostatecznie udało się zmienić warunki umowy. –W związku z zawarciem porozumienia z wlascicielem Centrum Handlowego INBAG, pozostajemy w Szamotułach na dłużej – poinformowało dzisiaj CCC.

  1. Ta firma to sciema traktuja pracownikow gorzej niz cokolwiek za 1000 zl miesiecznie bo wirus dla nich to plus bo internet i sklep a zwykly pracownik jest jak papier toaletowy wydajny do dupy i won

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe