- Reklama -
30.1 C
Szamotuły
wtorek, 16 lipca, 2024
Reklama

Budowa Biedronki w Pamiątkowie na finiszu. Kiedy otwarcie?

Od kilku miesięcy w Pamiątkowie trwa budowa marketu sieci Biedronka. Jest to pierwszy budynek, który powstał w tzw. Parku Przemysłowym Pamiątkowo.

W miejscowości Pamiątkowo trwa budowa nowego sklepu sieci Biedronka. Planowana placówka powstanie zgodnie z najnowszymi standardami sieci – z myślą o klientach i w trosce o większą przyjazność środowisku. W środku pojawi się wiele udogodnień, które poprawią jakość zakupów dla wszystkich kupujących – informuje Wojciech Olszewski, starszy menedżer ds. projektów w sieci Biedronka odpowiedzialny za sklep w Pamiątkowie.

Wśród udogodnień znajdą się między innymi lepiej wyeksponowane strefy promocji czy bardziej przejrzyste ustawienia wysp na owoce i warzywa. Przy budowie budynku pomyślano o wykorzystaniu ekologicznych rozwiązań technologicznych wewnątrz sklepu, takich jak energooszczędne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2, oświetlenie LED oraz inteligentny system zarządzania pracą urządzeń (BMS). Nowa placówka zostanie również wyposażona w panele słoneczne, które zapewnią dostęp do zielonej energii. W sklepie pojawi się również lada tradycyjna, w której będzie można zaopatrzyć się w świeże wyroby garmażeryjne.

- Reklama -

Do dyspozycji klientów zostaną oddane 4 stanowiska kas liniowych. Łączna powierzchnia sali sprzedaży nowej placówki wyniesie 650 metrów kwadratowych. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów zostanie oddany parking z 40 miejscami postojowymi.

Kiedy otwarcie?

Na otwarcie nowego sklepu czekają już mieszkańcy Pamiątkowa i okolicznych miejscowości. Choć pojawiają się plotki, że do nowej Biedronki na zakupy będzie można udać się jeszcze w czerwcu, to oficjalny termin otwarcia jest bardziej odległy.

Otwarcie nowej lokalizacji zaplanowano w drugiej połowie III kwartału 2024 roku. Do tego czasu mieszkańców Pamiątkowa zapraszamy do sklepów Biedronka mieszczących się w pobliżu m.in. w Rokietnicy przy ul. Szamotulskiej 7 oraz w miejscowości Kaźmierz przy ul. Szamotulskiej 19 – informuje Wojciech Olszewski z sieci Biedronka.

Oznacza to, że sklep zostanie otwarty w drugiej połowie sierpnia lub we wrześniu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularne
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe