- Reklama -
23.8 C
Szamotuły
piątek, 29 września, 2023

Bezpłatny dostęp do Wi-Fi w Ostrorogu!

Gmina Ostroróg zakończyła realizację umowy dotacji na kwotę 15.000 euro, czyli na ponad 60.000 złotych z Agencją Wykonawczą ds. Innowacyjności i Sieci Komisji Europejskiej na realizację programu WiFi4EU.

Inicjatywa WiFi4EU ma na celu zapewnienie mieszkańcom i odwiedzającym, dostęp do wysokiej jakości Internetu w całej UE przez bezpłatne Wi-Fi w miejscach publicznych. Inwestycja jest w pełni finansowana ze środków Komisji Europejskiej.

- Reklama -

W ramach projektu wykonano sieć hotspotów z bezpłatnym dostępem do Internetu w miejscach, które są szczególnie odwiedzane i uczęszczane przez mieszkańców i turystów.

Miejscami na terenie naszej Gminy, gdzie można skorzystać z darmowego dostępu do Internetu są: rynek w Ostrorogu, teren przy Kościele PW NMP w Ostrorogu, Bibliotece Publicznej, Urzędzie Miasta i Gminy Ostroróg oraz na terenie przyległym, jak również na hali sportowo-widowiskowej w Ostrorogu oraz boisku wielofunkcyjnym przy Szkole Podstawowej. Połączenie się nie wymaga rejestracji, loginów oraz haseł.

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe