- Reklama -

Diamentowe gody w Bininie. Państwo Gumni świętują 60-lecie małżeństwa

W Bininie odbyła się wyjątkowa uroczystość – 60. rocznicę ślubu obchodzili Państwo Zofia i Stanisław Gumni.

Z tej okazji jubilatów odwiedzili Burmistrz Miasta i Gminy Ostroróg oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Ostrorogu, by osobiście złożyć gratulacje i życzenia.

Diamentowe Gody to niezwykłe święto, które świadczy o sile miłości, wzajemnym szacunku i wspólnie przeżytych chwilach. Państwo Gumni przez sześć dekad wspólnego życia wychowali pięcioro dzieci, doczekali się dwunastu wnuków oraz siedmiu prawnuków.

Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze, nie zabrakło wspomnień, gratulacji oraz życzeń kolejnych lat w zdrowiu, spokoju i rodzinnej miłości. Samorządowcy wręczyli jubilatom pamiątkowy upominek oraz bukiet kwiatów.

Dołączamy się do życzeń – Państwu Zofii i Stanisławowi życzymy wielu kolejnych, pięknych jubileuszy oraz dni pełnych radości i bliskości najbliższych!

Może Cię zainteresować

Obserwuj Nas:

22,560FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe

Polecamy