- Reklama -
Reklama
11.3 C
Szamotuły
poniedziałek, 19 maja, 2025
Reklama

Wypadek w gminie Kaźmierz. Spore utrudnienia na DK92

Służby ratunkowe pracują obecnie na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło około godziny 17.35 w gminie Kaźmierz.

Ze wstępnych informacji wynika, że na drodze krajowej nr 92, na odcinku Gaj Wielki — Młodasko, doszło do zderzenia trzech pojazdów — dwóch osobówek oraz ciężarówki.

Jedna osoba została lekko poszkodowana. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Na miejscu działają dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Szamotułach, wozy bojowe OSP Kaźmierz (dwa zastępy), OSP Bytyń oraz zespół ratownictwa medycznego i policja.

Aktualizacja:

Na drodze nie ma już utrudnień.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa, gdyż nikt nie doznał poważnych obrażeń. Z policyjnych ustaleń wynikało, iż mieszkaniec powiatu międzychodzkiego zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w samochód ciężarowy marki Scania, a następnie przemieścił się do przodu i uderzył w samochód marki Fiat Doblo. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Sprawa zakończyła się mandatem i punktami karnymi dla sprawcy wykroczenia — informuje st. asp. Sandra Chuda z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach.

Fot. OSP Kaźmierz
Fot. OSP Kaźmierz
Fot. OSP Kaźmierz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Może Cię zainteresować

Obserwuj Nas:

23,010FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe

Polecamy