Urząd Miasta i Gminy Wronki podjął dzisiaj decyzję o zamknięciu nadwarciańskiego bulwaru.
Decyzja jest spowodowana coraz wyższym stanem wody w rzece, który obecnie wynosi już ponad 3 metry. Zalana jest już część bulwaru, więc jego dalsze użytkowanie może być niebezpieczne....
Dyrektor Damian Dubiel odchodzi z Centrum Usług Wspólnych w atmosferze skandalu.
Centralne Biuro Antykorupcyjne prowadziło w tym tygodniu czynności na...