Pożar garażu z fotowoltaiką w gminie Kaźmierz

We wtorek, 23 czerwca o godzinie 16.51 do dyżurnego szamotulskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o pożarze garażu w miejscowości Pólko.

Na miejsce zadysponowano strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Szamotułach, OSP Bytyń, OSP Kaźmierz, OSP Otorowo i OSP Sękowo.

Ogień objął budynek garażowy, na którego dachu zamontowane były panele fotowoltaiczne. Dzięki szybkiej i skoordynowanej akcji wszystkich służb, sytuację udało się opanować – informuje OSP Kaźmierz.

W działaniach brali udział również funkcjonariusze policji, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz prowadzili działania wyjaśniające, oraz pogotowie energetyczne.

Zdjęcia: OSP Bytyń
« z 10 »

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Może Cię zainteresować

Obserwuj Nas:

29,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe

Polecamy