- Reklama -
23 C
Szamotuły
czwartek, 18 lipca, 2024
Reklama

Pierwszy dzień międzynarodowych zawodów w Baborówku

Baborówko Driving Show rozpoczęło się ujeżdżeniem. W konkursie parokonnym najlepsza okazała się Niemka Anna Sandmann, a Weronika Kwiatek była piąta. Czworobok zaprzęgów czterokonnych najlepiej przejechał Boyd Exell z Australii. Weekend zapowiada się emocjonująco!

W porannym konkursie powożenia zaprzęgami parokonnymi najlepsza była Anna Sandmann z Niemiec. Drugie miejsce zajął Lars Schwitte (GER), a trzeci był Jacob Arnold (USA). Najlepsza wśród Polaków okazała się tegoroczna Mistrzyni Polski, Weronika Kwiatek, która zakończyła czworobok z 54 punktami.

- Reklama -

“Zawody bardzo mi się podobają. Jest to impreza na najwyższym światowym poziomie, dopieszczona pod każdym najmniejszym szczegółem. ” – mówi Weronika Kwiatek

Ujeżdżenie zaprzęgów czterokonnych zakończyło się bez zaskoczenia – najlepszy okazał się Boyd Exell, który aktualnie znajduje się na pierwszym miejscu w rankingu światowym. Na drugim miejscu uplasował się Niemiec Christoph Sandmann, a na trzecim Zoltan Lazar z Węgier.

W Pucharze Narodów prowadzi Australia (CAIO4*-H4) oraz Niemcy (CAIO4*-H2). Polska znajduje się na miejscu szóstym oraz drugim.

Sobota i niedziela na Baborówko Driving Show to idealny sposób na spędzenie czasu przez całą rodzinę – organizatorzy szykują koncert orkiestry Vivat! oraz pokazy psów pasterskich. Dodatkowo na odwiedzających będą czekać liczne stoiska.

Program zawodów Baborówko Driving Show

Sobota, 9 września 2023

9.15 Maraton CAI2*-H4

9.30 Maraton CAIO4*-H2, o puchar Kuhn Maszyny Rolnicze

13.00 Maraton CAIO4*-H4, o puchar Badix

Niedziela, 10 września 2023

10.20 Konkurs zręczności powożenia CAI2*-H4

10.45 Konkurs zręczności powożenia CAIO4*-H2

13.15 Pokazy psów pasterskich, występ Orkiestry Vivat

14.15 Konkurs zręczności powożenia CAIO4*-H4

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularne
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe