- Reklama -
Reklama
19.1 C
Szamotuły
środa, 23 lipca, 2025
Reklama

Niebezpieczna sytuacja w Kaźmierzu. Nastolatek celowo wszedł pod wóz strażacki?

Do niebezpiecznej sytuacji doszło wczoraj w Kaźmierzu.

We wtorkowe popołudnie w rejonie ulicy Szamotulskiej w Kaźmierzu doszło do niebezpiecznego incydentu z udziałem grupy nastolatków. Jeden z nich, widząc nadjeżdżający na sygnale wóz strażacki, postanowił wcisnąć przycisk przy przejściu dla pieszych i wkroczyć na pasy, tuż przed jadącym pojazdem ratowniczym.

Według relacji świadka zdarzenia opublikowanej na lokalnym forum mieszkańców, młody chłopak – prawdopodobnie nastolatek – z premedytacją włączył światła czerwone dla pojazdów, utrudniając przejazd straży pożarnej. Następnie, używając wulgaryzmów, poinformował kolegów, że „będzie miał zielone” i „wchodzi na pasy”. Wóz strażacki musiał gwałtownie hamować, by uniknąć potrącenia. Dzięki szybkiej reakcji kierowcy nie doszło do tragedii.

W poście opublikowanym na forum podkreślono, że sytuacja miała miejsce przy mokrej nawierzchni i w ruchu był pojazd ważący kilka ton. Druhowie OSP Kaźmierz jechali na wezwanie związane z powalonym drzewem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularne
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Może Cię zainteresować

Obserwuj Nas:

24,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe

Polecamy