- Reklama -
Reklama
19.1 C
Szamotuły
środa, 23 lipca, 2025
Reklama

Poszukiwany przez policję z Szamotuł zasłabł w Poznaniu. Reanimacja na osiedlu Warszawskim

Wczoraj po południu na osiedlu Warszawskim w Poznaniu doszło do dramatycznego zdarzenia. Mężczyzna zasłabł na ulicy Nowogrodzkiej w pobliżu marketu u zbiegu z ulicą Łomżyńską. Sprawę opisał portal epoznan.pl.

Sytuację jako pierwsi zauważyli przechodnie, którzy natychmiast przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Jak poinformował Czytelnik portalu epoznan.pl, zdarzenie miało miejsce około godziny 14:20. Na miejsce szybko wezwano zespół ratownictwa medycznego oraz policję.

– Zespół ratownictwa medycznego prowadził w tym miejscu resuscytację krążeniowo-oddechową mężczyzny. Zostaliśmy poproszeni o zabezpieczenie tego miejsca parawanem – przekazuje w rozmowie z poznańskim portalem mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik Wielkopolskiej Policji.

Dzięki szybkiej interwencji ratowników udało się przywrócić czynności życiowe poszkodowanego. Wkrótce po tym ujawniono jednak zaskakujący fakt – mężczyzna był osobą poszukiwaną przez policję z Szamotuł.

– Kiedy czynności życiowe zostały przywrócone, okazało się, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną przez policjantów z Szamotuł. Został on przewieziony do szpitala, gdzie pilnowany jest przez funkcjonariuszy – dodaje Borowiak.

Na razie nie wiadomo, z jakiego powodu mężczyzna był poszukiwany.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularne
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Może Cię zainteresować

Obserwuj Nas:

24,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe

Polecamy