W poniedziałek, 17 lutego odbyło się inauguracyjne posiedzenie Szamotulskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.
W sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Szamotuły spotkali się członkowie rady:
Anna Bielaczyk,
Sylwester Budych,
Marzena Grala-Kapłon,
Jagoda Lutomska,
Bernadeta Markiewicz,
Paweł Mordal,
Dawid Pius,
Anita Płachetka,
Janina Sporna,
Radosław Szewczyk.
Dla naszej gminy to niewątpliwy powód...
Niestety, smutny finał wczorajszego zdarzenia nad Jeziorem Pamiątkowskim.
Wczoraj po godzinie 19.00 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o nastolatku, który podczas...