Nadleśnictwo Wronki

Nielegalna jazda po lesie omal nie zakończyła się tragedią

Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem kierujących motocyklami crossowymi doszło w miniony weekend na terenie Nadleśnictwa Wronki. 2 listopada podczas rutynowego patrolu na terenie Leśnictwa Smolarnia strażnicy leśni usłyszeli odgłos pracy silników motocykli crossowych. Była to grupa kilku osób, jadących po...

Najnowsze

Zderzenie Audi i Jaguara w Lipnicy

Wypadek w Lipnicy. Zderzyły się dwa samochody, jedna osoba została poszkodowana. W czwartek, 11 czerwca 2026 roku, w miejscowości Lipnica...