II wojna światowa

72 rocznica wyzwolenia Szamotuł

27 stycznia po raz 72. obchodzono w naszym mieście rocznicę wyzwolenia Szamotuł spod okupacji niemieckiej podczas II wojny światowej. Przybyli goście oraz włodarze miasta oddali hołd poległym w miejscach pamięci narodowej na terenie Szamotuł, w Brodziszewie oraz w Otorowie. Tradycyjne...

Najnowsze

Akty wandalizmu na Orliku w Obrzycku. Miasto zapowiada przekazanie nagrań policji

Miasto Obrzycko poinformowało o powtarzających się aktach wandalizmu na terenie miejscowego Orlika. Jak przekazano w komunikacie, problem dotyczy przede...