Rekordowy Finał WOŚP w Szamotułach

0
fot. Łukasz Mikołajczak

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. W tym roku Orkiestra grała dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Na ulicach Szamotuł od samego rana mogliśmy spotkać wolontariuszy zbierających dary do charakterystycznych puszek. Na hali „Wacław” odbyły się natomiast licytacje przedmiotów przekazanych przez darczyńców. Mieszkańcy, którzy przybyli na halę mogli również uczestniczyć w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów. Na scenie pojawił się m.in. znany w Szamotułach zespół Jurad. Nie zabrakło imprez towarzyszących. W Pamiątkowie odbyło się morsowanie dla WOŚP, a dzień wcześniej w Szamotułach, wystawa zdjęć Sławomira Kowalewskiego z ich licytacją na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Najistotniejsza jest jednak zebrana kwota, w 2020 roku zebrano rekordowe 131 320,58 złotych! Dokładne dane będą znane później. Dla porównania w roku ubiegłym była to kwota 88 708,77 zł (był to dotychczasowy rekord).

Kwota w artykule będzie aktualizowana.

fot. Łukasz Mikołajczak
« 5 z 5 »
Zobacz więcej: