- Reklama -
9 C
Szamotuły
sobota, 1 kwietnia, 2023

Polerowanie lakieru – jaką usługę wybrać?

Artykuł sponsorowany

Każdy właściciel samochodu zdecydowanie chce, żeby jego auto wyglądało jak najlepiej. Biorąc pod uwagę to, jakie możliwości różnego rodzaju lakierów są dostępne w ofertach, można wybierać naprawdę bez większych ograniczeń. Mowa tu zarówno o kolorach, jak i o tym, jak bardzo wysoki ma mieć połysk albo i dodaną ilość metalicznych drobin.

Jednak sam lakier na aucie to jedno, a odpowiednie o niego zadbanie to zupełnie co innego. Dlatego też warto raz na jakiś czas oddać go na polerowanie lakieru – Warszawa to wiele punktów świadczących tego typu usługi.

Polerowanie lakieru w Warszawie – podstawowe odświeżenie

Najprostsze, jednoetapowe polerowanie lakieru, wykonać można oddając auto na nie więcej niż dobę do specjalnych punktów. Podstawowe odświeżenie lakieru będzie polegać najprostszych czynnościach z pomocą jednak profesjonalnego sprzętu, a więc nie zrobimy tego w domu.

W skład podstawowego polerowania lakieru w Warszawie wchodzą:

  • dokładne umycie całej karoserii, szyb, a także felg i nadkoli,
  • usunięcie pyłów, smarów i żywic zarówno z lakieru, jak i takich elementów, jak klocki hamulcowe – do tego glinowanie lakieru, czyli oczyszczanie glinką – efekty te są nie do uzyskania w myjni bezdotykowej,
  • polerowanie lakieru – jednoetapowe uwzględniające uzyskanie optymalnych efektów, biorąc pod uwagę stopień zarysowania lakieru,
  • nałożenie wosku odpowiedniego do pory roku,
  • nałożenie na elementy gumowe tak zwanego dressingu, czyli środków zapobiegających płowieniu przez warunki atmosferyczne i drogowe.

Polerowanie lakieru w Warszawie – opcja dwuetapowa

Podczas dwuetapowego polerowania, odświeżamy lakier nieco bardziej niż w poprzednim podpunkcie. Tak samo, jak poprzednio auto musi być odpowiednio oczyszczone na całej powierzchni. Nakładany jest wosk, a także dressing na elementy gumowe. Jednak w tym przypadku dużo mocniej zwraca się uwagę na polerowanie bezpośrednie lakieru na nadwoziu. Za pomocą mechanicznego polerowania usuwane są w większości wszystkie lekkie zarysowania i zmatowienia. Można też liczyć na usługi takie, jak woskowanie, które nie zostanie zrobione za pomocą uniwersalnych metod, tylko zostanie odpowiednio dobrane po inspekcji lakieru.

Najdokładniejsze polerowanie lakieru 

Trzyetapowe polerowanie lakieru Warszawa to kolejne dodanie do zakresu powyższych prac, dodatkowych – zindywidualizowanych możliwości. Tutaj przede wszystkim wyróżnia się to, że lakier jest dogłębnie sprawdzany dla wyboru najlepszych środków. Natomiast, zanim nastąpi jego woskowanie, trzyetapowe polerowanie maszynowe będzie w stanie usunąć nawet całość zarysowań i zmatowień lakieru.

Artykuł sponsorowany

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,060ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -