- Reklama -
9.3 C
Szamotuły
czwartek, 22 lutego, 2024

Oświetlenie świąteczne LED – inteligentne lampki świąteczne

Artykuł sponsorowany

Święta Bożego Narodzenia nieodzownie kojarzą się z dekoracjami świetlnymi. Wiele osób z niecierpliwością czeka kiedy będzie mogło ozdobić swój dom lub wnętrze mieszkania nastrojowymi lampkami.

Do ozdabiania domów czy choinek coraz częściej wybieramy energooszczędne oświetlenie świąteczne LED. Dzięki niemu coroczna tradycja wspólnego przystrajania światełkami nie musi wiązać się z dużymi rachunkami za energię elektryczną.

Efektowna iluminacja

Oświetlenie świąteczne LED to nie tylko sznury lampek zewnętrznych i wewnętrznych. Poza nimi znajdziemy także piękne drewniane dekoracje świetlne, kurtyny LED, lampki sople, meteorki czy też lampki choinkowe kulki. Dzięki ich ciekawej budowie oraz użytej technologii, można w prosty sposób stworzyć efektowne iluminacje świąteczne.

Rozwój technologii sprawia, że na rynku co rusz pojawiają się nowości. Nietuzinkowe iluminacje można tworzyć również dzięki inteligentnym lampkom czy kurtynom LED Twinkly. Na czym polega ich wyjątkowość?

Inteligentne lampki świąteczne

Prawdziwą rewolucją jeśli chodzi o oświetlenie bożonarodzeniowe są inteligentne lampki choinkowe oraz kurtyny LED Twinkly. Dają one możliwość odtwarzania szerokiej gamy oszałamiających efektów świetlnych. Sterowane są za pomocą aplikacji na smartfonie. Szeroki dostęp do galerii online pozwala wybierać nowe animacje, jakie mają być wyświetlane przez lampki.

Poprzez zastosowanie systemu LED Twinkly, iluminacja może zabłysnąć w kolorach tęczy, wyświetlić serce lub gwiazdę. Możliwości są nieskończone. Dodatkowo dostępne jest sterowanie efektami świetlnymi w rytm muzyki.

Inteligentne oświetlenie świąteczne LED Twinkly to prawdziwy przełom technologiczny. Zastosowanie adresowanych diod, połączonych z inteligentnym kontrolerem do zarządzania z aplikacji mobilnej, pozwala na tworzenie profesjonalnych efektów świetlnych. Z poziomu aplikacji, poza wyborem animacji, można dowolnie kontrolować efekty takie jak jasność, szybkość, intensywność oraz paletę kolorów.

Opłacalność i trwałość

Inwestycja w inteligentne oświetlenie świąteczne LED jest ekonomicznym rozwiązaniem na wiele lat. Dekoracje świetlne, zarówno choinek jak i domów, często są włączone codziennie przez kilka godzin. Dlatego istotną kwestią w wyborze sznurów jest zużycie energii oraz poziom nagrzewania.

Oświetlenie świąteczne LED ma wielką przewagę nad tradycyjnymi lampkami. Pobierają one znacznie mniej energii, a dzięki temu zużycie prądu jest niższe. Wiele dekoracji jak np. drewniana podświetlana choinka LED może być sterowane za pośrednictwem pilota. Daje to możliwość wygodnego włączenia i wyłączenia iluminacji oraz pozwala zaprogramować, przez jaki czas ma ono świecić.

Lamki ledowe mają też dużo niższy współczynnik nagrzewania się. Są więc bezpieczne. Nie topią się, nie narażają na oparzenie, a ich żywotność jest dużo dłuższa. Z powodzeniem starczą na kilka sezonów, ponieważ stworzone są z diod LED, które uznano za najtrwalsze oświetlenie ze względu na chociażby brak włókien, które mogłyby ulec uszkodzeniu.

Zobacz pełną ofertę oświetlenia LED w sklepie ELED.pl

Artykuł sponsorowany

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,060ObserwującyObserwuj
1,200SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -