- Reklama -
14 C
Szamotuły
wtorek, 24 maja, 2022

O młodych w Unii i milionach na zdrowie

Młode pokolenie stawia na europejską integrację. Z okazji Europejskiego Roku Młodzieży zapytaliśmy uczniów, co myślą o Unii i jak im się żyje we współczesnej Europie. Zdecydowana większość nie wyobraża sobie życia poza Wspólnotą. Młodzi cenią sobie otwarte granice i szanse edukacyjnego oraz zawodowego rozwoju.

O tym, jakie znacznie mają dla  młodych europejskie wartości rozmawiamy z Bogumiłą Frąckowiak – kierownikiem Punktu EUROPE DIRECT Poznań prowadzonym przy Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu.

W nowym wydaniu e-magazynu „Nasz Region” odwiedzamy Wolsztyn, by zobaczyć, jak Fundusze Europejskie na przestrzeni ostatnich osiemnastu lat zmieniły miejscowość, słynącą z jedynej czynnej na świecie parowozowni. Mamy też dobre informacje dla realizatorów unijnych projektów. Ruszyły właśnie nabory w ramach dwóch konkursów z zakresu wspierania kryzysowych działań naprawczych w obszarze zdrowia. Do wydania jest ponad 90 mln zł.

Zapraszamy również do aktywnego włączenia się w obchody Dnia Europy. Już 7 maja na rynku w Poznaniu na mieszkańców regionu czekać będzie wiele atrakcji, m.in. gra miejska, zabawy, quizy.

Jak zmienia się Wielkopolska z Funduszami Europejskimi? Zapraszamy do lektury e-magazynu „Nasz Region”.

Nasz Region e-magazyn WRPO 2014+ (wielkopolskie.pl)

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj Nas:

11,800FaniLubię
805ObserwującyObserwuj
347SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -